Danışmanlık /Servis

Rehau Uzmanlarınca Danışma ve Geniş Servis Hizmetleri


Sayıları 25’i bulan özel satış noktası ile Rehau , yurt çapında hizmet veren ve sizin de yakınınızda yer alan pencere ve kapı sistemleri üreticisidir. Ana merkezimizdeki uzman kadromuz ile kişisel danışmadan satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar Rehau  ayrıcalığından yararlanma imkânına sahip olursunuz.
 
Yetkin Danışma

Pencerenizin seçimi önemli bir karardır. Alanında iyi yetişmiş uzmanlarımız, bütün sorularınıza açıktır ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarlar.
 
 
Detaylı Planlama

Doğramaları yapılacak mekânda sizinle gerçekleştirilen buluşmada ekibimiz, hassas ölçümü ve planlamasını yaparak, doğramalarınızın en uygun şekilde kurulumu garanti ederler.
 
 
Zamanında Teslimat

Rehau  uzmanlarımız, birkaç hafta içinde ve kararlaştırılmış olan teslim gününde, doğramalarınızı size teslim eder.
 
 
Profesyonel Montaj

Doğramalarınızın montajı temiz, hızlı ve profesyonel bir şekilde, uzman ekip tarafından tekniğine uygun olarak gerçekleştirir. Gösterilen özen başlıca prensibimizdir.
 
 
Geniş Servis Ağı

Kapı ve pencerelerinizin takılmasından sonra da Rehau  kadrosu emrinizdedir. Bu kadro, bakım talimatları, bakım malzemeleri veya acil bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde yardım sunabilecek ortaklarınızdır.

Bir probleminiz olduğunda, örneğin garanti süresinin geçmiş olması durumunda dahi, Rehau  yine sizin yanınızda. Yıllar sonra Rehau  ürünü ile ilgili herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulduğunda, bunun gereğini yine Rehau  kadrosu yerine getirmektedir.